Movies
Ratings
504
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 1.0
TwisterRated ★ 1.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 1.0
MouseHuntRated ★ 1.0
City LightsRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Our SchoolRated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Road MovieRated ★ 1.0
Look for a StarRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Color of NightRated ★ 0.5