Titles you rated
The Golden EraRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5