Titles you rated
Love & MercyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5