Movies
Ratings
404
ZootopiaRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
The Omnivorous FamilyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5