Titles you rated
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5