Movies
Ratings
467
Inside MenRated ★ 4.0
TiMERRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0