Series
Ratings
29
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0