Movies
Ratings
579
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0- AdulthoodRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
God's Own CountryRated ★ 3.5
One Direction: This Is UsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 3.5