Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 2.5
RestlessRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Machete KillsRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 3.5
Confession of PainRated ★ 2.5
Bright FutureRated ★ 2.5
A PetalRated ★ 3.0
Gou Gou, the CatRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Oxford MurdersRated ★ 2.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 2.5
VidocqRated ★ 3.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 2.0
The Quick and the DeadRated ★ 2.5
2 GunsRated ★ 2.0