Titles you rated
Testament of YouthRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
No RegretRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
ZookeeperRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5