Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0