Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0