Titles you rated
EqualsRated ★ 3.0
The TakeRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5- The MasterRated ★ 2.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Nine LivesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 5.0
SkiptraceRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 3.5