Series
Ratings
173
Chimyeongjeok GeunyeoRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Gold LandRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 5.0
PartnerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Sweet SpyRated ★ 4.0
Make a WishRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0