Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5