Movies
Ratings
1084
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
VidocqRated ★ 1.5
StungRated ★ 1.5
No One LivesRated ★ 3.5
InfiniRated ★ 2.5
Zombie ResurrectionRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5