Movies
Ratings
20
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0