Movies
Ratings
215
ChefRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0