Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Love & LawRated ★ 2.5
ResetRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Wonderful MamaRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0