Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0