Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
PadakRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0