Movies
Ratings
665
GattacaRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
The Bounty HunterRated ★ 2.0
Guns, Girls and GamblingRated ★ 1.5
TroubleshooterRated ★ 1.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Perfect StormRated ★ 3.0- Smokin' Aces 2: Assassins' BallRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5