Titles you rated
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5