Titles you rated
The Drug KingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
PuzzleRated ★ 1.5
BurningRated ★ 3.0
Shin Suk-ki BluesRated ★ 2.0- Bank AttackRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Mokpo the HarborRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5