Titles you rated
The StudioRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0