Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
OldRated ★ 1.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5