Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 4.5
Free!Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0