Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0