Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Ernest Goes to CampRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
ThunderboltRated ★ 5.0
SphereRated ★ 3.0
The BanquetRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
United 93Rated ★ 4.0
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.5
TronRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 2.5
Hong Gil DongRated ★ 2.5