Movies
Ratings
919
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 5.0
Project PowerRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Happiest SeasonRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 3.5
The WitchesRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 5.0