Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5