Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5