Titles you rated
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
God of Gamblers IIRated ★ 4.0