Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
All's Well, Ends WellRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 3.5- Who Are You?Rated ★ 3.0
- VirusRated ★ 2.5
At the BenchRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5