Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 3.5