Titles you rated
Listen to My HeartRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5