Titles you rated
BoyhoodRated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Goodbye to LanguageRated ★ 3.0
Paradise in ServiceRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
The Son's RoomRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 4.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 5.0
The White RibbonRated ★ 5.0
The ClassRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.0
White NightRated ★ 1.5