Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
My♡PuppyRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.5