Series
Ratings
256
AgencyRated ★ 2.5
MineRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5