Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5