Movies
Ratings
230
Sydney WhiteRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0