Titles you rated
Green FishRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
Saw IIRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 1.5
The ExorcistRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
Resident EvilRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0