Movies
Ratings
26
Shutter IslandRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ExamRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0