Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0