Series
Ratings
27
FingersmithRated ★ 2.0
Last FriendsRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0