Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0