Movies
Ratings
138
ChronicleRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.0
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0