Movies
Ratings
35
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.5