Movies
Ratings
377
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.0
The MastermindRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Four Good DaysRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Our LadiesRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0