Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5